Top Sites
Worldwide top sites in one list.

Top Sites!

Home Top Sites Albania
892
Domain Global Rank Country Rank Registrant Name Whois Country
gjirafa.com
Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde
557 1
joqalbania.com
JOQ Albania Krijuar më 5 shkurt 2010, Joq.al është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë mat
673 2 Registration Private UNITED STATES
gazetaexpress.com
Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga medi
822 3 ******** ********
panorama.com.al
Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet
1.699 4
dailyxing.com
Xing
2.321 5 WhoisGuard Protected PANAMA
syri.net
Syri | Lajmi i fundit SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.
2.731 6 Qendra Per Informim Te Hapur ALBANIA
balkanweb.com
Faqe Kryesore - Balkanweb.com - News24 Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politik, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me ore
3.284 7 Gentjan Progni ALBANIA
koha.net
Lajmet e fundit - KOHA.net Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
4.263 8
gazetablic.com
GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
4.449 9
telesport.al
Telesport No description for Telesport - normal meta
4.891 10
insajderi.com
Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota
5.366 11 Admin Contact CANADA
filma24.cc
Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD – Faqja e parë shqiptare ku mund të shikoni filmat dhe serialet në cilësi HD Faqja e parë shqiptare ku mund të sh
5.673 12
classlifestyle.com
Revista Class
7.040 13 WhoisGuard Protected PANAMA
anabelmagazine.com
Anabel
7.489 14 WhoisGuard Protected PANAMA
kallxo.com
Raporto Korrupsionin! KALLXO.com Shiko hulumtimet e fundit nga Jeta në Kosovë dhe Drejtesia në Kosovë
8.274 15 REDACTED FOR PRIVACY REDACTED FOR PRIVACY
the-living-media.com
Living
8.884 16
noa.al
NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedon
9.198 17
albeu.com
9.440 18
telegrafi.com
Lajmet e fundit - Telegrafi Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e
11.931 19 Telegrafi - Portal Informativ KV
tvklan.al
Përfundime Kërkimi për “” – TV KLAN
12.539 20
klankosova.tv
Klan Kosova – Jemi një!
14.336 21
filma24hd.cc
Filma24HD.cc | Filma me Titra Shqip HD Filma me Titra Shqip HD
17.590 22
360grade.al
19.773 23
filmaon.cc
Filmaon.cc | Filma me Titra Shqip HD Filmaon.cc ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip në cilësin HD.
21.589 24
google.al
Google
22.548 25
top-channel.tv
Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show
24.919 26
kohajone.com
Gazeta Koha Jone | E perditshme e pavarur
25.761 27
boldnews.al
BoldNews.al | Lajme
26.277 28
gazetamapo.al
Fillimi - Gazeta Mapo
35.183 29
shqiptarja.com
Shqiptarja.com Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar m
37.305 30 Alba Malltezi ALBANIA
zeri.info
Zëri Serioz, te fuqishem dhe modern.
37.518 31
indeksonline.net
Indeksonline.net -
44.534 32 Valon B KV
short24.pw
Short24.pw - URL Shortener
44.693 33
lajmi.net
Lajmi.net – Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
48.293 34 Registration Private UNITED STATES
shqiptari.net
Portali Shqiptari online, lajmet e fundit per shqiptaret neper bote | Portali Shqiptari.net faqe me informacione dhe lajmet e fundit per shqiptaret ne
49.981 35 Non-Public Data ITALY
gazetametro.net
Gazeta Metro
54.019 36
gazetadita.al
Gazeta Dita | E përditshme e Analizës dhe e Informacionit
63.690 37
opinion.al
Fillimi - Opinion.al
67.079 38
rks-gov.net
68.394 39
merrjep.com
Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Punë | MerrJep.com Kosovo MerrJep.com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. Blini artikuj që ju duhen dh
71.027 40 Not Disclosed SWEDEN
tring.al
Tring Televizion, Internet, Telefoni
73.904 41
lapsi.al
Lapsi.al – Ky portal informativ është një alternativë e re
76.130 42
kosovajob.com
Kerko Vende Pune – Oferta Pune ne Kosove - KosovaJob.com
76.185 43 Registrant Country: KV KV
voal.ch
VOAL Voice of Albanians
77.046 44
rtsh.al
RTSH-Radio Televizioni Shqiptar kryefaqja
77.408 45
ekonomiaonline.com
Ekonomia Online | Agjencia e Lajmeve Agjencia e Lajmeve on Ekonomia Online…
78.505 46
awesomerdp.com
Готварски рецепти, техники за готвене, статии за храна, вкусни ястия, диетa, видео рецепти и кулинарни книги - Меню - за един по-вкусен свят Списание
79.203 47 WhoisGuard Protected PANAMA
gjirafa50.com
Gjirafa50 - Dyqani online më i madh për teknologji në Kosovë dhe rajon. Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon. Shumë i sigurtë dh
80.044 48 Diogjen Elshani ALBANIA
portalpune.com
Portal Pune - Lider ne punesim... Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Vende Vakante,
81.823 49 Agron Veseli ALBANIA
scan-tv.com
SCAN - Lajme ekonomike dhe financiare, Bursa, Tregjet, Dossier SCAN, i vetmi për ekonominë në Shqipëri. Lajmet më të fundit nga vendi dhe rajoni, anal
93.297 50 Scan Tv ALBANIA
dritare.net
Dritare.net | Dritarja Juaj Dritare.net
93.619 51 Private data Private data
epokaere.com
Ballina - Epoka e Re
94.840 52 AlbaSoft KV
gazeta-shqip.com
Gazeta Shqip
96.062 53
politiko.al
Politiko.al - News of Today, Views of Tomorrow Politiko.al është një media e re online, themeluar nga Alfred Lela.Lajmet janë të vjetra, e re është çf
100.585 54
merrjep.al
Njoftime | Makina | Auto | Shtëpi | Apartamente | Celular | MerrJep.al | Kompjutera | Imobiliare | Shpallje | Punë | Biznes Albania MerrJep.al është
100.785 55
hashtrust.io
101.462 56
botapress.info
Bota Press | Aty ku e vërteta thuhet në gjuhën shqipe!
102.258 57
rtklive.com
103.163 58 Radio Televisioni i Kosoves KV
njekomb.com
Njekomb.com | A je SHQIPTAR?… Identifikohu
109.278 59 Domainmonster.com Privacy Service UNITED KINGDOM
sot.com.al
Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kultur
110.632 60
periskopi.com
Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
117.351 61 Registration Private UNITED STATES
gazetaolle.com
GazetaOlle – Portali Sportiv
122.600 62 ******** ********
suharekaonline.com
Suhareka Online - Lajmet e fundit nga Komuna e Suharekës Lajmet e fundit nga Komuna e Suharekës - Suhareka Online
125.151 63 Herolind Bytyçi SWITZERLAND
infoelbasani.al
Infoelbasani.Al | information, interaction, attraction
131.918 64
albas.al
Albas - Me ne, më afër dijes Shtëpia botuese Albas, me redaksitë e saj në Tiranë, Tetovë dhe Prishtinë, sjell përpara lexuesve një larmi botimesh që z
133.031 65
lajme-javore.com
Lajme Javore -
133.032 66 Registrant State/Province: Kosova ALBANIA
oranews.tv
Oranews.tv - Ora News - Të parët për lajmin e fundit
133.368 67
ekranduzeni.club
Ekranduzeni – info
139.561 68
duapune.com
duapune.com
139.866 69 Registrant State/Province: Albania ALBANIA
newsbomb.al
Newsbomb Newsbomb.al është agjencia informative e lajmeve më të fundit nga politika, aktualiteti, rajoni e bota
144.661 70
trivia.net
Trivia Questions and Answers - Trivia.net
147.812 71
autobox.al
Makina në Shitje - Posto/Kërko Falas | AutoBox.al Tregu më i madh i Automjeteve Online. Kërkoni dhe Postoni Falas! Makina të Përdorura dhe të Reja në
161.140 72
iranfreedom.org
Homepage - Iran Freedom
161.455 73
fjale.al
Fjalor Shqip ‹ FJALË FJALË është fjalor shqip-shqip i përditësuar; fjalori më i mirë shpjegues i gjuhës shqipe online i ilustruar me shembuj, sinonime
162.441 74
iregister.al
Buy .AL Domain | Hosting Services | Dedicated Servers | Tirana, Albania Hosting Services / Data Center in Tirana (AL). Best place to buy .AL Domain Na
162.485 75
alpenews.al
AlpeNews
163.799 76
tiranapost.al
Tirana Post - Lajme - Kronike - E verteta Lajme - Kronike - E verteta
163.801 77
konica.al
Lajmet e fundit, aktualitet, ekonomia, gjeopolitika, kultura, lifestyle, sport, klinika online, trevat. - Konica.al
167.467 78
century21albania.com
Apartamente dhe shtëpi me qira, Pasuri te paluajtshme dhe Shtepi per shitje. - Century 21 Albania Doni te blini apo te merrni me qira një apartament?
168.846 79 Century 21 Real Estate LLC UNITED STATES
dosja.al
Dosja AL – Me Ritmin e Ngjarjes Dosja.al është një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të besueshëm të publikut. F
169.386 80
kosovapress.com
Ballina - KosovaPress Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
169.598 81 Skender KRASNIQI ALBANIA
albaniandailynews.com
Albanian Daily News
170.156 82 WebPhotoPro ALBANIA
avindesign.com
Портал Гражданского общества Красноярского края
172.437 83 REDACTED FOR PRIVACY REDACTED FOR PRIVACY
wallstreetjournalcrosswordanswers.com
Home - Wallcur
180.027 84 Domain Admin UNITED KINGDOM
tiranatoday.al
Fillimi - Tirana Today
182.192 85
ubt-uni.net
Kolegji UBT – Higher Education Institution UBT është lider në Kosovë në ofertën arsimore, cilësisë, inovacion dhe teknologji dhe mbetet destinacioni p
182.837 86 REDACTED FOR PRIVACY REDACTED FOR PRIVACY
agroweb.org
Faqja Kryesore - AgroWeb
184.365 87
monitor.al
Revista Monitor | Biznes Ekonomi Treg Biznes Ekonomi Treg
185.713 88
celesi.com
Udherrefyesi & busulla juaj per cdo gje dhe kudo ne Shqiperi - Celesi.com Celesi.com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje
185.921 89
kosovarja-ks.com
Revista Kosovarja Kosovarja është magazinë për familje. Me përmbajtje dhe tema: Sociale, Pedagogjike, Psikologjike, Edukative, Argëtuese etj. Lexuesit
185.922 90
joq.al
JOQ Albania Krijuar më 5 shkurt 2010, Joq.al është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë mat
188.420 91
pcworld.al
PCWorld Albanian - Lajmi i fundit për Teknologjinë, Informacionin dhe Komunikimin PC World Albanian, lajmi i fundit për Teknologjinë e Informacionit,
188.421 92
pdk.info
Partia Demokratike e Kosovës
188.422 93
ikub.al
190.203 94
04online.info
04online.info | Lajmi fundit nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia O4Online sjell lajme nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia. Lajmi fundit ne kategorite:
191.537 95
gazetacelesi.al
Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pu
191.538 96
trioclicks.com
TRIOCLICK Page
191.539 97
uni-pr.edu
Universiteti i Prishtinës Universiteti i Prishtinës
200.765 98
host.al
.AL Domain Registration - Albanian Domain AL Accredited Registrar Register .AL Domain Names at Host.al the biggest Albanian Registrar. We provide .al
200.881 99
insporti.com
Ballina - Insporti
200.882 100 Registrant State/Province: Kosovo KV